Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызмет

« Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы                               бойынша білім бөлімі

«Жаңаесіл  ауылының                                        жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Коммунальное Государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Жанаесиль отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области»

Жаңаесіл  ауылы

Болашақ  көшесі 8

Тел. (факс) 8-(71651)34-209

«05» маусым 2023 ж

БҰЙРЫҚ № 91

село Жанаесиль

улица Болашак 8

Тел. (факс) 8-(71651)34-209

«05» июнь2023 г.

«Ақмола облысы білім басқармасының

Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі

«Жаңаесіл ауылының жалпы білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі»

сыбайлас жемқорлыққа  қарсы комплаенс-қызмет ережесін бекіту туралы

«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» 2015 жылғы 18 қарашадағы № 410-V Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 31 наурыздағы № 112 бұйрығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1.  Ақмола облысы Целиноград ауданы білім басқармасының жанындағы «Жаңаесіл ауылының жалпы білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызмет ережесі бекітілсін.

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

«Об утверждении положения об антикоррупционной комплаенс-службе

в Коммунальном государственном учреждении «Общеобразовательная школа села Жанаесиль отдела образования по Целиноградскому району управлении образования Акмолинской области»

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года № 410-V «О противодействии коррупции», Приказом председателя Агенства Республики Казахстан по противодействию коррупции от 31 марта 2023 года №112 ПРИКАЗЫВАЮ:

1. Утвердить положение об антикоррупционной комплаенс-службе Коммунального государственного учреждения «Общеобразовательная школа села Жанаесиль отдела образования по Целиноградскому району управлении образования Акмолинской области».

2. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.

Мектеп директоры:                         Т.М. Кульмагамбетов

Қосымшалар: