Сабақ тақырыбы |
Сабақ мақсаты |
Күтілетін нәтиже |
Қамтылатын модульдер мен сұрақтар |
Ресурстар | |||
Жаңа фарматты мұғалімнің талаптары |
|
|
СТО, топтық жұмыс, көшбасшылық, бағалау. |
1) Компьютер 2) Интербелсенді тақта 3) Жеке ноутбуктер 4) Плакаттар 5) Түрлі түсті маркер,фламастерлер 6) Стикерлер, | |||
Коучинг барысы | |||||||
Кезеңдер |
Бөлінетін уақыт |
Коучтің іс-әрекеті |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Ресурстар | |||
Ұйымдастыру кезеңі
|
5 мин |
Қайырлы күн құрметті әріптестер! Хош келдіңіздер! Сіздерді осы аудиторияда көргенімізге қуаныштымыз. Сіздермен осы коучингті өткізуді естігенімізде ең алдымен қай тақырыпты таңдаймыз деген сұрақ туындады. Казіргі білім беру саласында болып жатқан ірі өзгерістерді ескерсек және сол өзгерістерді мектепке кіріктіретін яғни жүзеге асыратын мұғалім болғандықтан біз мұғалімдер қаншалықты дайынбыз, бізге қойылатын жаңа талаптар қандай деген сауалдар мазалады. Біздің мойнымызға жүктеліп отырған жүк қандай? Миссиямыз не болмақ? Мемлекет үлкен санім артып мемлекеттік стандартты, яғни жас ұрпақтың оқуы мен тәрбиесін тапсырып отыр. Сол тапсырысты сапалы орындау сізбен біздің міндетіміз.
|
Мұғалімдер жұптасып, бір-бірімен танысып, топқа жұбын таныстырады.
|
Кіріс сауалнамасын алу
| |||
Зейінді шоғындыратын жаттығу |
5 мин |
Танысуға үш қасиет |
|
| |||
Топқа бөлу
|
2 мин |
Шырынмен топқа бөлу
|
3 топқа бөлінеді |
| |||
Ой шақыру |
|
Видео көрсету
|
Топта талқылау |
| |||
Топтық жұмыс
Постер қорғау |
10 мин
5мин
|
1 топ: Мұғалімдер неліктен өзгеру керек? 2 топ: «Мінсіз мұғалім» шарттарын құру 3 топ: «Табысты оқыту» идеясын ашу.
Постер қорғау. |
Әр топ өз постерлерін қорғайды
|
Флипчат, түрлі түсті маркер, фламастерлер
Постерлер | |||
Видео көрсету |
2 мин |
Компания КО |
|
| |||
Сергіту сәті. |
2 мин |
Коучинг туралы жырды әр түрлі әуенде айту. |
Көңіл-күйлерін көтереді. |
| |||
Іс әрекетті жоспарлау |
3 мин |
1) Сіздердің іс-әрекеттеріңізде (ШЖМ) қандай кедергілер мен қиындықтар бар? 2) Сіздермен табысты ынтымақтастық қарым-қатынасты дамыту үшін қандай қолдау қажет. |
|
| |||
Қорытындылау, пікір алмасу |
10 мин |
«Бос микрофон» көкейдегі сұрақ 1) Мен қандай ұстазбын? 2) Мен өз мүмкіншілігімді пайдаланып жүрмін бе? Не кедергі? 3) Өз жұмысыңызда не нәрсеге көңіліңіз толмайды? 4) Мені не мазалайды? 5) Өз мамандығыңызды өзгертер ме едіңіз? Неге? Себебі неде? 6) Мұғалімнің үздіксіз өсуі дегенді қалай түсінесіз? 7) Мен өз іс-тәжірибемді өзгерте аламын ба? 8) Менің оқушыларыммен қатар тұрғанда қандай деңгейдемін? |
|
Музыка | |||
Рефлексия |
5мин |
Бес саусақ әдісі
|
Өткен сабақ бойынша ойын айтып өтеді. |
парақтар | |||