"САБАҚТЫ ЗЕРТТЕУ: ҚАЗАҚСТАНДЫҚ МЕКТЕПТЕРДІҢ ТӘЖІРИБЕСІ" атты облыстық конференция.

17.04.2024

🎯🎯🎯2024 жылдың 12-сәуірінде Ақмола облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне арналған Көкшетау қалалық “Назарбаев Зияткерлік мектептері” ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының ұйымдастыруымен "САБАҚТЫ ЗЕРТТЕУ: ҚАЗАҚСТАНДЫҚ МЕКТЕПТЕРДІҢ ТӘЖІРИБЕСІ" атты облыстық конференция өтті. Конференцияға мектебімізден 8 педагог қатысып, іс-тәжірибесімен бөлісті. Конференцияда Lesson study тәсілін мектеп тәжірибесінде қолданудың тиімділігін бөлісу мақсатында біздің педагогтер мынадай бағыттарға қатысып,үздік нәтиже көрсетті:
1. Шебер-сабақ көрсеткен: Кожабекова Г.Ж., Султанова Э.Қ. Арнайы “Алғыс хатпен”марапатталды!
2. Постер көрмесінде Жусупова Р.Ш  постері жиырмадан астам постерден озық шығып, жүлделі 1-орынмен марапатталды! Қызыр Н., Уалиева С.С арнайы сертификаттармен марапатталды!
3. TEDx форматында сөз сөйлеген Куандыкова Ж.Б., Беркинбаева С.Ж арнайы “Алғыс хаттармен” марапатталды!
Мектебіміздің педагогтерін құттықтап, толағай табыстары толастамасын дегіміз келеді!!!

#Біртұтас_тәрбие
#Aqmola.oblysy.birtutas_tarbie